Nasi współpracownicy z prestiżowym wyróżnieniem!

Nagrodę Baptysty Quadro dla najlepszego budynku w Poznaniu w roku 2016 za biurowiec Za Bramką otrzymało biuro Ultra Architects. Jest nam tym bardziej miło, gdyż poznańscy architekci zaprojektowali również nasze inwestycje Sokoła 1 oraz Na Fabrycznej, które są właśnie na etapie budowy.

Jak pracować, to z najlepszymi.

link

11.11.2017

Evergreen365 docenione w prestiżowym konkursie!

Jedna z naszych inwestycji, Evergreen365, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro. Jury doceniło świetną, modernistyczną architekturę naszego budynku oraz to, jak doskonale wpisuje się w swoją okolicę. Inwestycję projektowała pracownia architektoniczna Insomia.
Jesteśmy dumni i zmotywowani do dalszej pracy!

10.11.2017

Projektanci Ultra Architects

Projektanci Ultra Architects, z którymi współpracujemy, trafili do finału prestiżowego konkursu World Architecture Festival 2017. Projekt siedziba Wiadomości Wrzesińskich już wkrótce stanie do walki w kategorii Office - Completed Buildings

29.08.2017

Prace budowlane Sokoła1

Zakończyliśmy betonowanie płyty fundamentowej, aktualnie trwają prace zbrojarskie i betonowe na kondygnacji -2

14.07.2017

BOŻE NARODZENIE JUŻ W EVERGREEN365!

Miło nam poinformować, że wszystkie prace budowlane zostały zakończone, a budynek dostał pozwolenie na użytkowanie. Trwają ostatnie prace wykończeniowe w częściach wspólnych i ostatnie szlify w lokalach przed odbiorem. Jeszcze przed Świętami przyszli lokatorzy otrzymają klucze do swoich mieszkań, by Nowy Rok móc już świętować we własnym M.

28.11.2016

EVERGREEN365 NA UKOŃCZENIU

Prace na Evergreen365 zmierzają do końca, a na balkonach można już podziwiać piękne drewno oraz szklarnie. Przygotowaliśmy pokazową aranżację jednej ze szklarni, aby pokazać, jak pięknie można mieszkać w mieście.

30.09.2016

PRACE NA EVERGREEN365 IDĄ PEŁNĄ PARA

Zakończone zostały wszystkie prace mokre w mieszkaniach, dobiega także końca montaż grzejników i osprzętu elektrycznego. Wykonywanie elewacji na ostatniej prostej, czego efekty można już podziwiać. Na balkonach montowane są deski tarasowe i systematycznie pojawiać się będą szklarnie. Izolacje dachu zielonego wykonane w 100%, wkrótce rozpocznie się układanie

30.08.2016

ELEWACJA EVERGREEN365 CORAZ PIĘKNIEJSZA

Ukończone zostały wszystkie prace konstrukcyjne, zakończono montaż okien. Obecnie montowane są balustrady zewnętrzne na balkonach oraz wykonywana elewacja od strony balkonów i ul. Bukowskiej. Kończymy szpachlowanie klatki B, mieszkania w klatce C są gotowe do gruntowania. Trwa montaż instalacji wewnętrznych oraz prace tynkarskie na części A.

27.06.2016

MONTAŻ OKIEN NA BUDOWIE EVERGREEN365

W Evergreen365 kończymy prace konstrukcyjne. Zakończone zostało wykonywanie pokrycia dachu nad częścią mieszkalną, trwa montaż okien, instalacji wewnętrznych oraz prace tynkarskie. Przygotowujemy się do prac na elewacji budynku.

10.05.2016

ALBECO Z LOTU PTAKA

Przedstawiamy obiekt, którego Generalnym Wykonawcą być MASTERM. Nowa siedziba firmy Albeco w Plewiskach z lotu ptaka prezentuje się wspaniale.
Nowe biura mają powierzchnię 1400 m2, a częściowo 3-poziomowy magazyn – powierzchnię użytkową 1700 m2.
Magazyn został wyposażony w zautomatyzowany system transportu wewnętrznego, ułatwiający pobieranie części z magazynu.
Film z budowy można zobaczyć tutaj.

15.03.2016

EVERGREEN365 Z DOCELOWĄ WYSOKOŚCIĄ

Zakończono prace konstrukcyjne w części mieszkalnej budynku. Rozpoczęto wykonywanie ścianek działowych, trwa montaż instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i elektrycznych.

27.02.2016

OSTATNIE SZLIFY NA BOTANICZNEJ

Do zakończenia prac na Botanicznej pozostało już tylko kilka ostatnich poprawek.

26.02.2016

EVERGREEN365 PNIE SIĘ W GÓRĘ

Trwają prace konstrukcyjne na III piętrze budynku. W toku są także prace elektryczne oraz wykonywanie instalacjei sanitarnych.

20.01.2016

BOTANICZNA NA UKOŃCZENIU

Na Botanicznej trwają odbiory mieszkań przez Inwestora oraz prace porządkowe w budynku i terenie wokół.

19.01.2016

PIERWSZE PIĘTRO NA EVERGREEN365

Pracowity początek grudnia na budowie. Zakończyliśmy układanie stropu pierwszego piętra z płyt strunobetonowych. Trwają dalsze prace konstrukcyjne.

07.12.2015

BOTANICZNA NA POCZĄTKU GRUDNIA

Prace wykończeniowe dobiegają końca. Aktualnie trwają prace wykończeniowe i porządkowe wewnątrz obiektu oraz montaż płytek na korytarzach. Zakończone zostały roboty instalacyjne dotyczące systemu SAP oraz oddymiania. Na terenach zielonych trwają nasadzenia.

06.12.2015

FREEDOM Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

Budynki przy ul. Traugutta 38A, 38B zapełniają się mieszkańcami. W dniu 17.11.2015 Freedom uzyskał pozowolenie na użytkowanie. Od tego czasu rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań nowym właścicielom. Można już zaobserować, że budynki przy ul. Traugutta 38A, 38B zapełniają się mieszkańcami.

05.12.2015

EVERGREEN365 W PAŹDZIERNIKU

Pogoda dopisuje, więc prace na budowie Evergreen365 idą pełną parą. W jednej części budynku jest już gotowy strop nad halą garażową, obecnie natomiast trwa stawianie słupów na parterze. Na przyszły tydzień zaplanowane jest  wykonanie podciągów i stropów w garażu w drugiej części budynku.

05.10.2015

BUDOWA FREEDOM W PAŹDZIERNIKU

Prace na budowie Freedom zbliżają się do końca. Trwa jeszcze zagospodarowanie terenu i ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

03.10.2015

PAŹDZIERNIK NA BUDOWIE BOTANICZNEJ

Prace elewacyjne są na ukończeniu. Na ukończeniu prace elewacyjne. Wewnątrz trwa montaż drzwi, grzejników, balustrad, układanie płytek, tynkowanie i malowanie ścian oraz prace instalacyjne. Na zewnątrz odbywa się budowa dróg wewnętrznych od strony południowej.

01.10.2015

POSTĘPY PRAC NA BUDOWIE EVERGREEN365

Wykonujemy płytę fundamentową i ściany garażu. Trwają prace związane z wykonywaniem płyty fundamentowej i ścian garażu.

16.09.2015

BUDOWA BOTANICZNEJ WE WRZEŚNIU

Prace elewacyjne na Botanicznej dobiegają końca. Na budowie Botanicznej skupiamy się obecnie na pracach instalacyjnych i wykończeniowych w budynkach E1 E2 D1 i D2. Prace elewacyjne są na ukończeniu. Trwają prace drogowe wokół inwestycji.

14.09.2015

PRACE NA BUDOWIE FREEDOM WE WRZEŚNIU

Prace elewacyjne od ul. Rolnej zostały zakończone. Freedom prezentuje się pięknie z ukończoną elewacją od ul. Rolnej. Wewnątrz zostały ukończone prace tynkarskie, trwają prace płytkarskie w części BC oraz montaż wind i drzwi w budynkach.

04.09.2015

BUDOWA ALBECO W SIERPNIU

Zbliżamy się do zakończenia prac i oddania budynku. Prace w samym budynku zostały zakończone. Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu -  wykonywanie dróg i parkingów, trawniki.

18.08.2015

ROZPOCZĘCIE BUDOWY EVERGREEN365

Ruszyła budowa inwestycji przy ul. Bukowskiej/Grochowskiej. Miło nam poinformować o rozpoczęciu pierwszego etapu realizacji naszej inwestycji. Teren budowy został ogrodzony, rozpoczęły się prace ziemne.
Zanim u zbiegu ulic Grochowskiej i Bukowskiej powstaną pierwsze w Poznaniu mieszkania ze szklarniami minie kilkanaście miesięcy, jednak już teraz można wybrać i zarezerwować wymarzone mieszkanie.

23.07.2015

BUDOWA BOTANICZNEJ NA KONIEC LIPCA

Budynki na Botanicznej nabierają kształtów i kolorów. Budynki na Botanicznej nabierają kształtów i kolorów. Elewacja na E1 już skończona - na pozostałych budynkach prace w trakcie. Założone są fasady poliwęglanowe od północy oraz wszystkie okna. Zakończone zostały prace dekarskie na wysokich dachach - rozpoczynamy pracę na niższych. Na zewnątrz robimy drogi wewnętrzne oraz parkingi. Wewnątrz - prace wykończeniowe i instalacyjne na wszystkich budynkach. Rozpoczął się montaż wind.

11.07.2015

BUDOWA FREEDOM NA KONIEC LIPCA

W części B i C zakończył się montaż stolarki okiennej. Część D - ukończone zostały prace elewacyjne oraz dach, na którym znajdzie się ogród. Części wspólne są przygotowane pod malowanie.
Część A - trwają prace szpachlarskie oraz płytkarskie na częściach wspólnych, elewacja od strony południowej jest już gotowa.
Część B i C - zakończone zostały prace konstrukcyjne oraz montaż okien. Trwają prace tynkarskie. W garażu wykonywana jest posadzka.

06.07.2015

BUDOWA FREEDOM NA KONIEC MAJA

Widoczne postępy prac elewacyjnych i konstrukcyjnych. W części D trwają prac elewacyjne, posadzkarskie, szpachlarskie, izolacje balkonów i instalacyjne. W części A kończymy montaż okien i pokrycie dachu, trwają też prace elewacyjne i instalacyjne.
Części B i C - w toku prace konstrukcyjne i instalacyjne.

16.05.2015

BUDOWA ALBECO NA KONIEC MAJA

Realizacja inwestycji Albeco coraz bliżej końca. Na budowie Albeco wylewane są posadzki żywiczne i kładzione wykładziny, na ukończeniu są sieci zewnętrzne. Za chwilę rozpoczniemy wykonywanie parkingu i zagospodarowanie terenu.

02.05.2015

BUDOWA BOTANICZNEJ NA KONIEC MAJA

Prace wykończeniowe i elewacyjne w toku. Na Botanicznej trwają głównie prace wykończeniowe. Kładziemy posadzki, tynki oraz kończymy stawianie ścianek działowych. Rozpoczęliśmy prace elewacyjne – ocieplenie oraz montaż okien. Zaawansowane są już także roboty dekarskie oraz montaż ślusarki aluminiowej. Cały czas trwają prace związane z izolacjami oraz instalacyjne – zarówno wewnętrzne, jak  zewnętrzne.

08.05.2015

BUDOWA BOTANICZNEJ NA KONIEC KWIETNIA

Prace tynkarskie i instalacyjne oraz montaż pierwszych okien. Na Botanicznej ruszają pracę na wielu polach. Ściany działowe w niemal wszystkich mieszkaniach na bud E już gotowe - trwają pracę tynkarskie i instalacyjne. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy kładzenie posadzek.
Od strony ul. Św. Wawrzyńca stanęło rusztowanie i zamontowano pierwsze okna. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy prace elewacyjne oraz dekarskie. Na budynku D trwają prace murarskie oraz instalacyjne, a wokół budynku roboty związane z zagospodarowaniem terenu u instalacjami zewnętrznymi.

27.04.2015

BUDOWA ALBECO NA KONIEC KWIETNIA

Prace wykończeniowe wewnątrz biurowca. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz biurowca, malowanie, sufity podwieszane, płytki w łazienkach, trwa montaż regałów na hali magazynowej. Na zewnątrz jest układana kanalizacja deszczowa.

20.04.2015

BUDOWA FREEDOM NA KONIEC KWIETNIA

Trwają prace konstrukcyjne i wykończeniowe. Na budynku B i C trwają prace konstrukcyjne, w budynku A odbywa się wykonywanie ścianek działowych oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz montaż okien. Budynek D osiągnął stan surowy zamknięty, wykonywane są prace wykończeniowe - tynki.

16.04.2015

WIECHA NA BOTANICZNEJ

Ukończenie konstrukcji budynku. Konstrukcja budynku na Osiedlu Botaniczna została ukończona. Z tej okazji na najwyższym elemencie budynku zawisła wiecha, która symbolizuje zakończenie ważnego etapu budowy.

03.04.2015

BUDOWA BOTANICZNEJ W MARCU

Osiedle Botaniczna na końcowym etapie prac konstrukcyjnych. Ukończone zostały prace konstrukcyjne na bud E, na bud D trwa wykonywanie konstrukcji dwóch ostatnich kondygnacji. Na budynku E rozpoczęte zostały prace wykończeniowe (ścianki działowe, roboty tynkarskie) oraz instalacyjne. Sukcesywnie postępują prace murarskie oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu oraz sieciami zewnętrznymi.

22.03.2015

BUDOWA FREEDOM W MARCU

Freedom z ukończoną konstrukcją części D. W marcu została ukończona konstrukcja części D budynku, na której rozpoczęły się prace dekarskie. Część A ma już wysokość pięciu pięter, część B i C rośnie. Równolegle przebiegają prace związane z instalacją elektryczną i sanitarną.

17.03.2015

BUDOWA ALBECO W MARCU

Zaawansowany etap budowy w Plewiskach. Centrum handlu i szkoleń, łożysk tocznych i techniki przesuwu i liniowego w Plewiskach jest za zaawansowanym etapie budowy.

10.03.2015

AMCOR W ZŁOTOWIE

Prezentujemy budynek biurowy Amcor w Złotowie. Prezentujemy ukończony i użytkowany budynek biurowy Amcor w Złotowie.

06.03.2015

BUDOWA FREEDOM W LUTYM

Trwają prace nad ścianami trzeciego piętra. Trwają prace nad ścianami trzeciego piętra.

17.02.2015

BUDOWA FREEDOM W GRUDNIU

Rozpoczęło się wykonywanie ścian parteru części A. Rozpoczęło się wykonywanie ścian parteru części A.

14.12.2014

BUDOWA FREEDOM W LISTOPADZIE

Powstała hala garażowa inwestycji Freedom. Powstała hala garażowa inwestycji Freedom.

22.11.2014

GOTOWY BUDYNEK W ZŁOTOWIE

Zarówno prace elewacyjne, jak i wykończeniowe wewnątrz budynku zostały ukończone. Zarówno prace elewacyjne, jak i wykończeniowe wewnątrz budynku zostały ukończone. Przestrzenie biurowe prezentują się nowocześnie i funkcjonalnie, a elewacja wykończona drewnem dodaje prestiżu całej realizacji. Pozostało jeszcze tylko kilka szlifów, aby można było pracować w nowym budynku biurowym w Złotowie.

13.07.2015

TRWAJĄ PRACE WYKOŃCZENIOWE

W Złotowie budowa zbliża się do końca. W Złotowie budowa zbliża się do końca. Prace skupiają się na elewacji budynku oraz wykończeniu wnętrz na parterze, piętrze i schodach.

12.06.2014

OSZKLONY BUDYNEK AMCOR

Prace nad montażem stolarki okiennej zostały zakończone. Prace nad montażem stolarki okiennej zostały zakończone, dzięki czemu budynek zyskał bardziej wyrazisty wygląd. Wewnątrz trwają prace instalacyjne związane z rozprowadzeniem ogrzewania podłogowego w budynku.

24.04.2014

UKOŃCZONA KONSTRUKCJA BUDYNKU AMCOR

Zakończyły się prace konstrukcyjne w Złotowie. Zakończyły się prace konstrukcyjne w Złotowie. Budynek osiągnął już swoją wysokość, został wykonany stropodach. Rozpoczął się montaż stolarki okiennej.

07.03.2014

NA BUDYNKU AMCOR POWSTAJE PIĘTRO

Prace nie zwalniają tempa. Powstały już ściany pierwszego piętra oraz  strop nad piętrem. Prace nie zwalniają tempa. Powstały już ściany pierwszego piętra oraz  strop nad piętrem.

03.03.2014

ROZPOCZĘCIE INWESTYCJI BOTANICZNA

Rozpoczęcie inwestycji Botaniczna jako Wykonawca. Jako wykonawca przejęliśmy od inwestora, firmy Nickel Development Sp. z o.o. plac budowy, na którym powstanie inwestycja Osiedle Botaniczna. Pierwszym etapem była rozbiórka, aby pozbyć się starych pustostanów. Następnie rozpoczęły się wykopy pod halę garażową.

02.03.2014

PRACE NAD ŚCIANAMI PARTERU

Prace na budowie idą w szybkim tempie. Widać jak rosną ściany parteru oraz część stropu nad parterem. Prace na budowie idą w szybkim tempie. Widać jak rosną ściany parteru oraz część stropu nad parterem.

15.02.2014

ROZPOCZĘCIE BUDOWY BUDYNKU BIUROWEGO W ZŁOTOWIE

Jako generalny wykonawca rozpoczęliśmy realizację projektu polegającego na budowie budynku socjalno-biurowego. Jako generalny wykonawca rozpoczęliśmy realizację projektu dla inwestora - firmy Amcor Flexibles Sp. z o.o., polegającego na budowie budynku socjalno-biurowego. Prace rozpoczęły się od rozbiórki istniejących zabudowań oraz wykonania fundamentów pod nowy budynek.

09.01.2014

POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE OS. BAJKOWEGO

Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji na os. Bajkowym. Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji na os. Bajkowym.

06.01.2014

POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE SŁOWIAŃSKA NOVA

Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku Słowiańska NOVA. Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku Słowiańska NOVA.

23.02.2013