Evergreen365 docenione w prestiżowym konkursie!

Jedna z naszych inwestycji, Evergreen365, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro. Jury doceniło świetną, modernistyczną architekturę naszego budynku oraz to, jak doskonale wpisuje się w swoją okolicę. Inwestycję projektowała pracownia architektoniczna Insomia.
Jesteśmy dumni i zmotywowani do dalszej pracy!

Projektanci Ultra Architects

Projektanci Ultra Architects, z którymi współpracujemy, trafili do finału
prestiżowego konkursu World Architecture Festival 2017. Projekt siedziba
Wiadomości Wrzesińskich już wkrótce stanie do walki w kategorii Office -
Completed Buildings

Sokoła na targach MTP

W dniach 15 i 16 października 2016, gościliśmy na Targach Mieszkań i Domów zorganizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Jak co roku czas upłynął nam na przesympatycznych i konkretnych rozmowach, obserwacji oferty mieszkaniowej branży i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wreszcie oficjalnie zaprezentować naszą najnowszą inwestycję - Sokoła 1 - nowoczesny kompleks słonecznych mieszkań w świetnej lokalizacji.

16.10.2016

MASTERM W GRONIE EKSPERTÓW DEBATY O PROGRAMIE MDM

Pod koniec listopada w poznańskiej siedzibie "Wyborczej" odbyła się debata na temat działającego od ponad półtora roku, a niedawno gruntownie zmodyfikowanego programu rządowych dopłat "Mieszkanie dla młodych". Jak przebiegała i co sądzą o programie poznańscy deweloperzy, przeczytajcie sami: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19113641,mdm-napedza-rynek-ale-deweloperzy-chca-go-poprawic.html

30.11.2015

Konferencja z udziałem Masterm

Miło nam poinformować, że Pan Przemysław Silski, Prezes Grupy Masterm otrzymał zaproszenie do wziącia udziału w konferencji „Dokąd zmierzają polskie miasta - jak wykorzystały 25 lat samorządności? Projekt Pracownia miast 2014-2015”, zorganizowanej w ramach Forum Debaty Publicznej 14 kwietnia 2015. To dla nas ogromne wyróżnienie, świadczące o docenieniu roli naszej firmy na rynku deweloperskim oraz wpływie naszych inwestycji na kształtowanie przestrzeni publicznej.

14.04.2015

NOMINACJA DO NAGRODY JANA BAPTYSTY QUADRO

Dwie nominacje naszych inwestycji do nagrody Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu.

11.03.2015

DO TRZECH PREZENTÓW SZTUKA!

Wybierając jedno z ostatnich mieszkań na Słowiańskiej mogą Państwo zdecydować, jaki prezent sprawi Państwu największą radość.

04.12.2014

Debata deweloperów i władz miasta

20 maja 2014 w redakcji Gazety Wyborczej odbyła się debata „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu a ład urbanistyczny”.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele najważniejszych firm deweloperskich, wśród nich Masterm Investment reprezentowany przez Przemysława Silskiego, władz miasta Poznania i środowiska poznańskich architektów.
Celem było wspólne ustalenie, w jakim stopniu kształtowanie tkanki miejskiej zależy od prywatnych inwestorów, a także jaki wpływ - w sytuacji braku planów zagospodarowania przestrzennego - mają na to władze samorządowe.
Artykuł podsumowujący spotkanie można przeczytać tutaj.

20.05.2014

SŁOWIAŃSKA W OBIEKTYWIE

Mamy przyjemność zaprezentować Słowiańską NOVĄ w obiektywie Anny Gregorczyk - fotografa i promotora architektury. Prawda, że piękna?

02.01.2014

OSTATNIE MIESZKANIA NA SŁOWIAŃSKIEJ

W budynku przy ul. Słowiańskiej zostały już tylko trzy przestronne mieszkania i atrakcyjny lokal użytkowy na parterze.
To ostatnia szansa, aby nabyć własne M w fantastycznej lokalizacji.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia lokali.

13.11.2013

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Informujemy, że Biuro Sprzedaży Mieszkań zostało przeniesione do budynku przy ul. Słowiańskiej 36A - lokal nr 17, III piętro.

Serdecznie zapraszamy

26.09.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Słowiańska NOVA uzyskała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.

01.08.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA NA UKOŃCZENIU

Generalny zakres prac budowlanych Słowiańskiej NOVEJ został zakończony. Rozpoczynają się prace odbiorowe.
Budynek idealnie wkomponował się w otoczenie, wyróżniając się jednocześnie niebanalną formą i odświeżając krajobraz ulicy Słowiańskiej.

18.07.2013

CORAZ BLIŻEJ ZAKOŃCZENIA BUDOWY SŁOWIAŃSKIEJ NOVY

Prace na zewnątrz i wewnątrz budynku wielkimi krokami zmierzają ku końcowi. Trwają prace związane z drogą dojazdową oraz otoczeniem inwestycji. Zamontowane zostało oświetlenie na klatkach schodowych, balustrady, częściowo osprzęt elektryczny w mieszkaniach.

18.06.2013

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

Podczas Drzwi Otwartych, które odbędą się 8 czerwca 2013 w godzinach 10:00-15:00 chcemy zaprezentować Państwu ostatnie dwanaście mieszkań, które pozostały w ofercie Słowiańskiej NOVEJ oraz pokazać postępy budowy, która wielkimi krokami zbliża się do końca.
Będzie można również skorzystać z porad projektanta wnętrz, który podpowie, jak z pomysłem urządzić wybrane lokum, niezależnie od tego, czy jest to kompaktowe mieszkanie dwupokojowe czy otwarta przestrzeń o powierzchni 90m2.

03.06.2013

POSTĘP BUDOWY

Elewacje szczytowe Słowiańskiej NOVEJ zostały odsłonięte. Wewnątrz budynku trwają zaawansowane prace płytkarskie.

18.04.2013

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

13 kwietnia 2013 w godzinach 10-15 serdecznie zapraszamy na pierwsze Drzwi Otwarte Słowiańskiej NOVEJ
Oprócz zapoznania się z dostępną ofertą mieszkań będą Państwo mogli skorzystać z porad dotyczących finansowania zakupu nieruchomości. Dodatkowo dla odwiedzających przewidujemy vouchery na indywidualną konsultację układu i wyposażenie mieszkania z architektem wnętrz. 
Warto wybrać się w sobotę na Słowiańską 36 i na własne oczy zobaczyć budynek nagrodzony za Najciekawszy Projekt Architektoniczny w Polsce.

08.04.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA W PEŁNEJ ODSŁONIE

Zniknęło rusztowanie zasłaniające bryłę budynku przy ul. Słowiańskiej 36. Elewacja wykonana ze szczególną dbałością o detale pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni.

26.04.2013

POSTĘP BUDOWY

Słowiańska NOVA jest jeszcze zasłonięta rusztowaniem,  ale pomimo niesprzyjającej pogody prace elewacyjne zostaną wykonane do końca kwietnia. 
W mieszkaniach trwają prace wykończeniowe polegające na tynkowaniu i szpachlowaniu ścian oraz sufitów. Na czwartym piętrze nad oknami zamontowano blendy drewniane, podkreślające ich wysokość i naturalny charakter. Na klatkach schodowych trwa układanie płytek.
W budynku zamontowano także windy osobowe, a na wjazdach do hal garażowych wstawiono segmentowe bramy garażowe.

07.04.2013

ZAAWANSOWANE PRACE ZAKOŃCZONE

W mieszkaniach na Słowiańskiej trwają prace malarskie oraz montaż skrzydeł drzwiowych. Na balkonach układane są deski tarasowe, które pięknie prezentują się na dużych powierzchniach. Wykonywane są także wypełnienia balustrad. Wokół budynku rozpoczęły się roboty brukarskie.

15.05.2013

INWESTYCJA NAJCIEKAWSZA ARCHITEKTONICZNIE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że inwestycja Słowiańska NOVA zajęła I miejsce w ogólnopolskim rankingu inwestycji deweloperskich organizowanym przez portal otodom.pl i Bankier.pl w kategorii Najlepszy Projekt Architektoniczny.

25.03.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA OCIEPLANA

Na Słowiańskiej trwają prace związane z ociepleniem budynku, a także tynkowaniem ścian wewnętrznych. Zamontowane okna i zmieniająca się elewacja powodują, że bryła budynku coraz bardziej przypomina tę z wizualizacji.

01.03.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA OSZKLONA

W budynku zostały zamontowane okna - na czwartym piętrze drewniane, na pozostałych piętrach pvc. Trwają także prace związne z ociepleniem elewacji.

11.02.2013

SŁOWIAŃSKA PRACE INSTALACYJNE

Prace na Słowiańskiej 36 przeniosły się do wnętrza budynku. Po wykonaniu ścian działowych w mieszkaniach, końcowi dobiega obecnie rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej i centralnego ogrzewania. Rozpoczął się również montaż stolarki okiennej.

24.01.2013

UKOŃCZENIE KONSTRUKCJI BUDYNKU

Konstrukcja budynku przy ul. Słowiańskiej 36 została ukończona. Z tej okazji na najwyższym elemencie budynku zawisła wiecha, która symbolizuje zakończenie ważnego etapu budowy

20.12.2012

POSTĘP BUDOWY

Na Słowiańskiej można już obserwować końcowy etap prac konstrukcyjnych budynku.

12.12.2012

POSTĘP BUDOWY

Trzecie piętro na Słowiańskiej prawie gotowe.

26.11.2012

POSTĘP BUDOWY

Trwają prace nad drugim piętrem budynku przy ul. Słowiańskiej - w części B rozpoczęliśmy strop nad drugim piętrem, w części A powstają jego ściany.

08.11.2012

MASTERM WŁĄCZA SIĘ W ŻYCIE MIESZKAŃCÓW WINOGRADY

Budując fragment przyszłości, jakim będzie Słowiańska NOVA, pamiętamy także o przeszłości i wspieramy przedsięwzięcie Rady Osiedla Stare Winogrady i Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu "Mieszkańcy Winograd patronami listopadowej lekcji historii". 
Mieszkańcy dzielnicy, w której krajobraz i historię wpisane są najważniejsze wydarzenia z walk o wolność ojczyzny dbają o kultywowanie tradycji i przekazywanie jej młodemu pokoleniu. Służyć tej szczytnej idei będzie inscenizacja historyczna będąca widowiskiem zdarzeń sprzed 94 lat z udziałem Stowarzyszenia ODWACH. Odbędzie się ona w poniedziałek 12 listopada 2012 roku o godz. 11:00 w fosie przy Bramie Polnej na poznańskiej Cytadeli. Zapraszamy do wzięcia udziału.

07.11.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA POSTĘP BUDOWY

Strop parteru został już częściowo wykonany i niebawem rozpoczną się prace nad ścianami pierwszego piętra.

04.10.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Dzięki firmom Inea i Echostar Studio do budynku będzie doprowadzony światłowód, zapewniający dostęp do internetu dla mieszkańców.

04.10.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Stan zerowy na Słowiańskiej prawie ukończony, widać już także ściany parteru. Budynek pnie się w górę w fantastycznym tempie.

28.09.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA OSIEDLE BAJKOWE

W weekend 8-9 września 2012 zapraszamy do hali nr 3 MTP, gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Naszym aktualnym inwestycjom będzie można przyjrzeć się bliżej na stoisku nr H7.

07.09.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Na ukończeniu jest już strop hali garażowej.

29.08.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Na Słowiańskiej fundamenty już wylane. Rośnie hala garażowa.

05.08.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Prace na budowie Słowiańskiej NOVEJ postępują coraz szybciej.

08.07.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Prezentujemy widoki z balkonów i okien na wysokości czwartego piętra naszej inwestycji Słowiańska NOVA.

02.07.2012

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Rozpoczęły się prace budowlane na terenie inwestycji Słowiańska NOVA.

Market  "Słowianin" przeszedł do historii, a w jego miejscu powstanie nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy.

22.06.2012