OSTATNIE MIESZKANIA NA SŁOWIAŃSKIEJ

W budynku przy ul. Słowiańskiej zostały już tylko trzy przestronne mieszkania i atrakcyjny lokal użytkowy na parterze.
To ostatnia szansa, aby nabyć własne M w fantastycznej lokalizacji.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia lokali.

13.11.2013

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Informujemy, że Biuro Sprzedaży Mieszkań zostało przeniesione do budynku przy ul. Słowiańskiej 36A - lokal nr 17, III piętro.

Serdecznie zapraszamy

26.09.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Słowiańska NOVA uzyskała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.

01.08.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA NA UKOŃCZENIU

Generalny zakres prac budowlanych Słowiańskiej NOVEJ został zakończony. Rozpoczynają się prace odbiorowe.
Budynek idealnie wkomponował się w otoczenie, wyróżniając się jednocześnie niebanalną formą i odświeżając krajobraz ulicy Słowiańskiej.

18.07.2013

CORAZ BLIŻEJ ZAKOŃCZENIA BUDOWY SŁOWIAŃSKIEJ NOVY

Prace na zewnątrz i wewnątrz budynku wielkimi krokami zmierzają ku końcowi. Trwają prace związane z drogą dojazdową oraz otoczeniem inwestycji. Zamontowane zostało oświetlenie na klatkach schodowych, balustrady, częściowo osprzęt elektryczny w mieszkaniach.

18.06.2013

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

Podczas Drzwi Otwartych, które odbędą się 8 czerwca 2013 w godzinach 10:00-15:00 chcemy zaprezentować Państwu ostatnie dwanaście mieszkań, które pozostały w ofercie Słowiańskiej NOVEJ oraz pokazać postępy budowy, która wielkimi krokami zbliża się do końca.
Będzie można również skorzystać z porad projektanta wnętrz, który podpowie, jak z pomysłem urządzić wybrane lokum, niezależnie od tego, czy jest to kompaktowe mieszkanie dwupokojowe czy otwarta przestrzeń o powierzchni 90m2.

03.06.2013

POSTĘP BUDOWY

Elewacje szczytowe Słowiańskiej NOVEJ zostały odsłonięte. Wewnątrz budynku trwają zaawansowane prace płytkarskie.

18.04.2013

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

13 kwietnia 2013 w godzinach 10-15 serdecznie zapraszamy na pierwsze Drzwi Otwarte Słowiańskiej NOVEJ
Oprócz zapoznania się z dostępną ofertą mieszkań będą Państwo mogli skorzystać z porad dotyczących finansowania zakupu nieruchomości. Dodatkowo dla odwiedzających przewidujemy vouchery na indywidualną konsultację układu i wyposażenie mieszkania z architektem wnętrz. 
Warto wybrać się w sobotę na Słowiańską 36 i na własne oczy zobaczyć budynek nagrodzony za Najciekawszy Projekt Architektoniczny w Polsce.

08.04.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA W PEŁNEJ ODSŁONIE

Zniknęło rusztowanie zasłaniające bryłę budynku przy ul. Słowiańskiej 36. Elewacja wykonana ze szczególną dbałością o detale pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni.

26.04.2013

POSTĘP BUDOWY

Słowiańska NOVA jest jeszcze zasłonięta rusztowaniem,  ale pomimo niesprzyjającej pogody prace elewacyjne zostaną wykonane do końca kwietnia. 
W mieszkaniach trwają prace wykończeniowe polegające na tynkowaniu i szpachlowaniu ścian oraz sufitów. Na czwartym piętrze nad oknami zamontowano blendy drewniane, podkreślające ich wysokość i naturalny charakter. Na klatkach schodowych trwa układanie płytek.
W budynku zamontowano także windy osobowe, a na wjazdach do hal garażowych wstawiono segmentowe bramy garażowe.

07.04.2013

ZAAWANSOWANE PRACE ZAKOŃCZONE

W mieszkaniach na Słowiańskiej trwają prace malarskie oraz montaż skrzydeł drzwiowych. Na balkonach układane są deski tarasowe, które pięknie prezentują się na dużych powierzchniach. Wykonywane są także wypełnienia balustrad. Wokół budynku rozpoczęły się roboty brukarskie.

15.05.2013

INWESTYCJA NAJCIEKAWSZA ARCHITEKTONICZNIE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że inwestycja Słowiańska NOVA zajęła I miejsce w ogólnopolskim rankingu inwestycji deweloperskich organizowanym przez portal otodom.pl i Bankier.pl w kategorii Najlepszy Projekt Architektoniczny.

25.03.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA OCIEPLANA

Na Słowiańskiej trwają prace związane z ociepleniem budynku, a także tynkowaniem ścian wewnętrznych. Zamontowane okna i zmieniająca się elewacja powodują, że bryła budynku coraz bardziej przypomina tę z wizualizacji.

01.03.2013

SŁOWIAŃSKA NOVA OSZKLONA

W budynku zostały zamontowane okna - na czwartym piętrze drewniane, na pozostałych piętrach pvc. Trwają także prace związne z ociepleniem elewacji.

11.02.2013

SŁOWIAŃSKA PRACE INSTALACYJNE

Prace na Słowiańskiej 36 przeniosły się do wnętrza budynku. Po wykonaniu ścian działowych w mieszkaniach, końcowi dobiega obecnie rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej i centralnego ogrzewania. Rozpoczął się również montaż stolarki okiennej.

24.01.2013