Poznaj Green Square - naszą nową inwestycję w Świnoujściu!

Green Square to bezpieczny i kameralny kompleks 48 przestronnych mieszkań. Położony jest w idealnej odległości od plaży - na tyle blisko, by dotrzeć tu w ciągu krótkiego spaceru, a zarazem odpocząć od nadmorskiego zgiełku. To idealne miejsce dla rodzin oraz dobrze rokująca inwestycja biznesowa. Zobacz więcej na stronie: www.greensquare.masterm.pl

28.01.2021

Masterm – Generalny Wykonawca ST_ART Piątkowo

Na placu budowy ST_ART Piątkowo, gdzie pełnimy funkcję Generalnego Wykonawcy, koordynując pracę ponad 120 pracowników różnych branż, zakończyliśmy właśnie prace konstrukcyjne. Po kilku miesiącach ciężkiej i odpowiedzialnej pracy imponująca, bo składająca się z aż 15 pięter i dwupoziomej hali garażowej inwestycja osiagnęła wreszcie stan surowy! Tę wielką chwilę Inwestor przypieczętował w tradycyjny sposób, wieszając okazałą wiechę. Mamy nadzieję, że szczęście, które sprzyjało naszej pracy, będzie sprzyjać także przyszłym mieszkańcom. A my czekamy na kolejne wyzwania!

24.02.2020

Moc roślin i ogrody na dachu niczym w zachodnich metropoliach

O naszym zielonym osiedlu na Trójpolu przeczytacie też na @epoznan.pl. W artykule najważniejsze walory oraz piękne aranżacje inwestycji:

Osiedle Trójpole - moc roślin i ogrody na dachu niczym w zachodnich metropoliach (epoznan.pl)

19.02.2021