KIM
JESTEŚMY ?

Masterm Investment to solidny, uznany deweloper i generalny wykonawca z kilkunastoletnim doświadczeniem na poznańskim rynku.

Wsparcie od A do Z
Sprawnie przeprowadzamy cały proces inwestycyjny - od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż po uruchomienie obiektu.
Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i przemysłowym. W razie potrzeby, świadczymy także przyjazne i skuteczne wsparcie kredytowe. To, co przyniosło nam renomę i uznanie na rynku, to elastyczne podejście i otwartość nawet na najbardziej niekonwencjonalne rozwiązania.

Światowy design i zieleń
Inwestycje firmowane przez Masterm Investment to nowoczesne i zaprojektowane według najnowszych trendów budynki. Cechuje je atrakcyjna lokalizacja, elastyczny układ przestronnych, ustawnych pomieszczeń oraz bliskość natury, której w wielkich miastach brakuje najbardziej. Wystarczy wspomnieć choćby kompleksy Evergreen365, Sokoła 1 czy Trójpole, które jeśli chodzi o bliskość traw, krzewów, czy nawet wieloletnich drzew, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych poznańskich inwestycji.

Styl i funkcjonalność
W tworzeniu funkcjonalnych i przyjaznych przestrzeni pomagają nam profesjonaliści z najlepszych biur architektonicznych takich jak Insomnia czy Ultra Architects. Spod ich ręki wychodzą budynki piękne z zewnątrz i od wewnątrz, wykorzystujące najlepsze osiągnięcia architektury i techniki, zaprojektowane tak, by cieszyć oko i służyć przez pokolenia.

Kreatywne wnętrza
Inteligentne i przemyślane przestrzenie można dowolnie zmieniać i zagospodarowywać – według własnych planów lub z naszym wsparciem. Współpracujemy z firmą wykańczającą lokale pod klucz, dzięki czemu na życzenie możemy przygotować piękne i gotowe do zamieszkania mieszkanie w atrakcyjnej cenie i zgodnie z zamierzonym efektem.

Kompleksowość wsparcia, elastyczność w działaniu i współpraca z najlepszymi profesjonalistami na rynku to gwarancja, że mieszkania spod ręki Masterm Investment są świetną inwestycją w przyszłość Twoją i Twojej rodziny.